Strony internetowe

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zbudowaniu zgranego zespołu i pracy przy realizacji kilkudziesięciu projektów - możemy działać kompleksowo i efektywnie.

Test

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zbudowaniu

test
  1. Strony internetowe i sklepy

Tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe. Możemy przygotować zarówno proste strony, tzw. one-page jak i bardzo rozbudowane strony www. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych i tworzeniu oprogramowania, posiadamy niezbędną wiedzę do stworzenia wysoce funkcjonalnej strony internetowej. Oferujemy pełen zakres usług - możemy przygotować wszystkie techniczne i kreatywne elementy Twojej strony www.

Modernizacja istniejących stron

Naprawiamy oraz modernizujemy już istniejące strony internetowe. Technologia rozwija się bardzo szybko, rozwiązania stosowne jeszcze parę lat temu na dzień dzisiejszy potrafią być już przestarzałe. Jednak bardzo często wystarczy kilka drobnych poprawek, aby strona internetowa wyglądała znacznie lepiej i nowocześniej. Nie zawsze opłaca się tworzyć stronę od nowa, wystarczy ją odświeży

. Jeśli chcesz mieć dobrze działającą, zmodernizowaną stronę – skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę zaczynamy od określenia wspólnych celów i oczekiwań oraz ustalamy harmonogram pracy. Następnie przystępujemy do tworzenia projektu interaktywnej strony internetowej. Już na etapie tworzenia strony internetowej możesz wprowadzać zmiany i poprawki. Po akceptacji i Twoim 100% zadowoleniu z otrzymanej strony - projekt uznajemy za zamknięty. Zawsze udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie wykonane strony oraz oferujemy bezpłatną 3 miesięczną pomoc i doradztwo po jej wykonaniu.

Działania:

  1. Tworzenie stron internetowych

  2. Sklepy internetowe

  3. Przygotowanie grafik/banerów na stronę, które będą z nią spójne

  4. Tworzenie identyfikacji wizualnych

  5. Rozszerzanie funkcjonalności stron / sklepów

  6. Odświeżanie starych stron www, naprawianie i zabezpieczanie

  7. Obsługa stron, pozycjonowanie oraz tworzenie kampanii AdWords

Test

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zbudowaniu

Test

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zbudowaniu