Zaktualizowaliśmy informację na temat wykorzystywania danych osobowych, która jest zawarta w nasze Polityka prywantości
Wykorzystujemy pliki cookies własne i stron trzecich w celu doskonalenia jakości obsługi oraz ulepszenia usług na podstawie analizy nawigacji na naszej stronie internetowej. Dalsze korzystanie z tej strony internetowej, oznacza akceptację plików cookies.

Web development.

Cyfrowy świat jest teraźniejszością. Tworzymy strony internetowe, aplikacje oraz produkty cyfrowe, które tworzą autentyczne relacje. Od projektu po wdrożenie.

Aplikacje webowe

Budujemy aplikacje i portale internetowe. Tworzymy systemy wspierające sprzedaż, komunikację z Klientem i ułatwiające prace wewnątrz firm, a także integrujemy już istniejące systemy. Pomożemy zoptymalizować i usprawnić działania w Twojej firmie. Budujemy aplikacje oparte o PHP, Laravel, Vue, React oraz inne technologie.

Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne strony internetowe. Dzięki zdobytej wiedzy i dużemu doświadczeniu zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Zajmiemy się wszystkim, od przygotowania interaktywnej makiety, przez zakodowanie, do wdrożenia oraz administracji.

eCommerce

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, które w łatwy i intuicyjny sposób przeprowadzają użytkownika przez cały proces zakupowy - od prezentacji produktu do jego zakupu. Dzięki doświadczeniu w budowaniu witryn internetowych i znajomości najnowszych technologii jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć każdy pomysł. Tworzymy sklepy online, które sprzedają.

Chcesz zapoznać się z naszymi stawkami?

Kliknij

Wypełnij aby otrzymać informację o naszych cenach

Strategia marki i Identyfikacja.

Budujemy i aktywujemy wizerunek marki w cyfrowym świecie. Wyrażamy emocje poprzez kultowy wygląd, strategiczną wizję oraz jasny przekaz. Razem osiągniemy więcej.

Marketing internetowy

Sprawimy, że Twoja firma będzie lepiej widoczna w internecie. Wykonamy analizę treści Twojej witryny internetowej i pomożemy ją rozwinąć o treści, których Twoi Klienci szukają. Prowadzimy kampanie reklamowe i remarketingowe Google Ads i Facebook Ads.

Projektowanie graficzne

Layout, logo, katalog, ulotka, grafika pod social media czy packshoty to nasza codzienność. Do każdej z naszych usług potrzebujemy porządnych projektów graficznych. Z wielką chęcią wykonamy je również dla Ciebie.

Strategia rozwoju

Pomożemy Twojej firmie zaistnieć w sieci. Dzięki codziennej styczności z cyfrowym światem jesteśmy w stanie podpowiedzieć najlepsze ścieżki rozwoju Twojej firmy w Internecie.

Chcesz zapoznać się z naszymi stawkami?

Kliknij

Wypełnij aby otrzymać informację o naszych cenach

Social media.

Rozwijamy marki w social media. Budujemy wiarygodność marki, dobre relacje z Klientami i pobudzamy do działania. Widoczne efekty, poparte tylko twardymi danymi.

Prowadzenie profilu

Prowadzimy profile firmowe na Facebooku i Instagramie. Tworzymy spójną identyfikację graficzną oraz skuteczne i angażujące treści, zgodne z wartościami firmy. Kompleksowo zajmujemy się działaniami, które pomogą ukształtować wizerunek Twojego biznesu w internecie. Pokażemy Ci, co warto poprawić, aby Twój profil wyglądał profesjonalnie. I to zrobimy.

Facebook Ads

Tworzymy kampanie reklamowe i remarketingowe, promując marki wśród docelowych grup odbiorców. Profesjonalna grafika i teksty reklamowe zatrzymują uwagę i zachęcają do podjęcia konkretnych działań. Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma, Twoi Klienci codziennie korzystają z mediów społecznościowych.

Strategia

Przeprowadzamy audyt profilu w social media. Tworzymy strategię komunikacji marki z odbiorcami. Planujemy harmonogram działań w oparciu o cele, jakie chcemy osiągnąć. Chcesz sam prowadzić profil w social media? Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wsparciem. Czasem wyznaczenie kierunku rozwoju przez osobę z zewnątrz, może okazać się kamieniem milowym i znacząco rozwinąć Twój projekt.

Chcesz zapoznać się z naszymi stawkami?

Kliknij

Wypełnij aby otrzymać informację o naszych cenach

Zaczynamy projekt?

Z chęcią porozmawiamy o Twoim projekcie, doradzimy, wycenimy oraz wykonamy.